Statuetka kryształowa Koronkowe Serce 3D

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KRNK4
  • Dostępność: DOSTĘPNY
    Czas realizacji: 3-5 dni roboczych od akceptacji projektu

Wymiary: 150x100x60 mm;

Etui: gratis;

Wielkie uczucie wymaga odpowiedniego prezentu o adekwatnych rozmiarach. Siłę miłości najlepiej okażesz za pomocą pięknej statuetki z wygrawerowanym wewnątrz Dużym Koronkowym Sercem 3D.Jej powiększone wymiary (w porównaniu do Koronkowego Serca 3D w średniej statuetce), powodują, że model prezentuje się jeszcze bardziej dostojnie i okazale.

Ten ponadczasowy, romantyczny symbol z pewnością sprawi, że obdarowana nim kobieta poczuje się kochana i doceniona. Delikatna, koronkowa kompozycja urzeka swoją magią. Wzór ułożony w motywy kwiatowe nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Wszystko to ujęte w trójwymiarowym kształcie sprawia, że statuetka jest prawdziwym dziełem, którą doceniłby niejeden krytyk sztuki. Statuetką nacieszą się nie tylko oczy obdarowywanej osoby, ale zachwyci również jej serce i zauroczy duszę. Jeśli pragniesz dla niej wszystkiego, co najlepsze, Duże Koronkowe Serce będzie idealnym podarunkiem.

Możesz skorzystać z naszej pomocy przy zaprojektowaniu wnętrza statuetki.

Możesz także użyć naszego prostego narzędzia do samodzielnego zaprojektowania.

Tutaj znajdziesz instrukcję, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

Jeśli mamy przygotować projekt, który mastępnie prześlemy na Twój adres e-mail w celu akceptacji, prześlij proszę wskazówki do jego wykonania na adres trofea@bil-cup.pl wpisując w pole uwag numer zamówienia.

Wspomniane wskazówki można również umieścić w polu UWAGI, które pokaże się w dalszej części realizacji zamówienia.

https://www.krysztaly3d.pl/konfigurator.php?product_id=212&ext=1